Регентност 60 24 Табела За Обука - Јавор Црни И Стек Столици-Сива

Регентност 60 24 Табела За Обука - Јавор Црни И Стек Столици-Сива

DEN 1.67

Достапност

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и вклучуваат прилагодливи лизгалки за израмнување за да имате стабилна маса без нишање. Овој разноврсен сет за маса и стол вклучува една 60-инчна долга Маса за обука Со црни нозе и две Сиви Столчиња За Оџак Зенг. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, овој сет на пост нозе доаѓа во класична црна боја за да одговара на секој декор. Нозете се изработени од тубуларен челик со прилагодливи лизгалки на дното на основата. Столот За оџак Зенг Во Очекување на патент на регенси не е само уникатен, туку и издржлив, цврст и разноврсен. Седиштето И грбот Зенг се третираат со агент, што го прави совршен за училишта, чекални, кафетерии и многу повеќе. Армирана црна метална рамка е дизајнирана да поддржува до 400 килограми, а вградената рачка го олеснува движењето на столот. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки табелите се поддржани со 10-годишна гаранција на производителот.Карактеристики : Разновидниот сет за маса и стол вклучува една 60-инчна маса за обука Ки со црни ногарки и 2 Чирак За Гнездење Стол Е конструиран од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента За рабови Од т-Мувла, ламинатната маса од јавор е отпорна на гребење, дамки и изгореници, а марамчињата лесно се чистат седиштето и грбот се проникнати во боја и се третираат со агент, Што Го прави совршен за училишта, кафетерии или Чекални столчињата имаат Засилена Црна Метална Рамка Дизајнирана Да Издржи 400 килограми и вградена рачка за носење што го олеснува движењето спецификации : потребно е склопување : 15 тежина На Производот : 71 60" х 24" маса за обука на ки-јавор/ црно и 2 столици за оџак зенг-сиво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката