Делтана ФПГ1010Б 10 Површинска Завртка Со Поместување; Тешка Работа; Нафта Нанесуваат Бронзена Завршница

Делтана ФПГ1010Б 10 Површинска Завртка Со Поместување; Тешка Работа; Нафта Нанесуваат Бронзена Завршница

DEN 1996.80

Достапност

FPG1010 B 10 " Површинска Завртка Со Поместување; Тешки; Нафта Нанесуваат Бронзена Завршница Офсет Површина Болт. Дизајниран Да Се Монтира На Надворешни Врати Што Отвораат. Нуди Дополнителна Безбедност Кога Другите Брави не се Користат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката