Дизајн на потпис Од Blackли Ајрес Црна Бела Перница

Дизајн на потпис Од Blackли Ајрес Црна Бела Перница

DEN 2.67

Достапност

Што се случува кога класичната боја се комбинира со дизајнот на трендови? Оваа внатрешна-надворешна перница за фрлање. Modernмичката геометриска шема и дава на црно-белата палета модерна надградба. Оваа перница е?само во мода. Тоа?исто така, покриена со ткаенина nuvella® со високи перформанси за да ја одржите вашата надворешна површина стилска во текот на целата година. Сите временски Нувела? ткаенина покритие изработени од полиестер. Мека полифил вметнете. Затворање на патент. Погоден за внатрешна/надворешна употреба. Самото место е чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката