Банбао Сарари Турнеја Плејсет

Банбао Сарари Турнеја Плејсет

DEN 639.84

Достапност

Дали сте подготвени за незаборавна турнеја со сафари на река во џунглата? Моторниот чамец ќе чека, затоа скокнете внатре! Покрај реката можете да видите секакви различни животни. Во ливада, во близина на водопад, е слон и има змија што виси на дрвјата на гранка. Но, што плива покрај бродот? Тоа е крокодил! Подобро чувајте безбедно и седнете безбедно во чамецот! Има уште еден таму, целата река е полна со крокодили! Каква возбудлива сафари турнеја! Изградете ја сафари турнејата со градежните блокови На Банбао. Банбао Сарари Турнеја Плејсет : Возраст : 5 години и повеќе. Сафари ложа, 4 минифигури На Тоби, моторен брод, слон, крокодил, змија, јасли, камера, двоглед, лупа и многу повеќе. 442 парчиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак