Пикасотили Инспиративен Сет Магнет Градежни Плочки Различна Форма ПТ26

Пикасотили Инспиративен Сет Магнет Градежни Плочки Различна Форма ПТ26

DEN 0.67

Достапност

Пикасотилите 26-парче магнетни градежни плочки вклучуваат 9 различни форми. Децата можат да ги комбинираат овие плочки со други комплети магнети Од Пикасотили за да им дадат повеќе простор да истражат колку можат да бидат креативни. Забавни за една или повеќе партии и се чувствуваат чувство на достигнување заедно. Одличен начин да поминете квалитетно време со најблиските за семејно време сврзување со играње. Забавни и забавни, совршени едукативни подароци за деца на училишна возраст кои никогаш нема да излезат од мода. Пикасотили 26 Парче Градежни Блокови 26 Парчиња Инспиративен Комплет 3д Градежни Играчки За Градба Јасно Поставување Магнетно Редење табли За Играње Магнетни Плочки Новина Игри, Креативност Надвор Од Имагинацијата . СОНУВАЈТЕ ГОЛЕМИ И ИЗГРАДЕТЕ ГОЛЕМИ-Без ограничувања, скалабилни за да изградите толку големи колку што сакате со додавање повеќе парчиња за да го создадете главното парче. Пикасотили во колосални стилови. УЧЕЊЕ СО ИГРАЊЕ-Никогаш не е премногу рано за да започнете да ја развивате детската креативност. Децата можат да стекнат силно чувство за боја, геометриски форми, вклучувајќи броеви НА 3д форми, магнетни поларитети и архитектонски дизајн на рана возраст. ПОВРЗУВАЊЕ СО ИГРАЊЕ-Забавно за единечни или повеќе партии и почувствувајте го чувството за достигнување заедно. Погоден за сите возрасти (3+ и нагоре) од една партија во групи одличен начин да поминете квалитетно време со семејството и саканите. УЧЕЊЕТО Е ЗАБАВНО-Поттикнете ја креативноста што е клучен фактор за успехот во денешните постојано менувачки средини. Забавни и забавни, совршени едукативни подароци за деца на училишна возраст кои никогаш нема да излезат од мода. КРЕАТИВНОСТ НАДВОР ОД ИМАГИНАЦИЈАТА-Плочки За Градење Магнети јасни 3д магнетни градежни блокови во боја играјте табли за предучилишна возраст, преправајте се дека играте и многу повеќе. Лесен за конструирање и лесен за чување. Во Кутијата -2 x Мал Плоштад. -3 х Рамнокрак Триаголник. -4 х Правоаголен Триаголник. -4 х Рамностран Триаголник. -3 х Буква Н Форма. -3 х Буква Што Ја Обликувам. -3 х Буква Х форма. -3 х Дијамант Форма. -1 х Автомобил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

БУСМАН ЦБЦ20ХБ
  • Новак

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Овој 1032 студмонтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Во