Вокер Издувните Издувни Гасови Опашка Цевка Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ, ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

Вокер Издувните Издувни Гасови Опашка Цевка Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ, ФОРД МУСТАНГОТ ГТ

DEN 2.33

Достапност

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свиткувачи и прицврстувачи проверени за да се обезбеди прецизно вклопување за брза и лесна инсталација. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци За Шетачи при инсталирање катализатори И пригушувачи На Вокер за целосна надградба на издувниот систем. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Произведени со прецизни свиоци и рути во стилот НА ОЕ, закачалки и конектори за лесна инсталација (каде што е применливо). ПЕРФОРМАНСИ ВО СТИЛОТ на ОЕ дизајнот Со Директно вклопување е проверен за да се обезбеди прецизно вклопување што функционира како оригинална опрема. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси. Одговара Изберете : 2000,2002 форд мустангот 8 Цил 4.6 Л 1999,2001,2003-2004 ФОРД МУСТАНГОТ ГТ 8 Цил 4.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката