Н275 - - В-1-1 4х7-Во Ѕидна Основа Во Четкано Злато

Н275 - - В-1-1 4х7-Во Ѕидна Основа Во Четкано Злато

DEN 1.33

Достапност

0 Национален Хардвер 7 " База На Ѕидни Закачалки За Растенија е дизајнирана да дејствува како основа за закачување растенија, жардиниери и корпи. Брусен Златен финиш за модерен стил. Безбедно поддржува работно оптоварување од 20 килограми. Инструкции вклучени на задниот дел на пакетот за кавга слободен инсталација. За внатрешни апликации или опфатени надворешни апликации.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак