Елизабет Занает Метал Умре-Балони, 2. 06Х3, 25

Елизабет Занает Метал Умре-Балони, 2. 06Х3, 25

DEN 6239.84

Достапност

ЕЛИЗАБЕТ ЗАНАЕТ ДИЗАЈНИ-Метал Умира. Елизабет Крафт умира ќе даде дополнителен допир на секој хартиен проект. Тие се компатибилни со повеќето водечки машини за сечење умре. Овој пакет од 5-1/2х4-1/2 инчи содржи осум челични матрици. Дизајн : Балони. Произведено во САД.СКУ : БМВ26990357 Оди напред. Земете ги вашите креативни сокови што течат!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката