Вејверли Сонце Н 'Сенка Затворен Отворен Ботанички Тропски Слонова Коска Мулти 10' 13' Површина Килим

Вејверли Сонце Н 'Сенка Затворен Отворен Ботанички Тропски Слонова Коска Мулти 10' 13' Површина Килим

DEN 0.33

Достапност

Колекцијата Сонце И Сенка Од Вејверли носи ново ниво на квалитет и софистицираност во светот на килимите на отворено. Со трендовски палети на бои и дизајни со потпис од реномираните студија Вејверли, овие прекрасно разноврсни килими се прекрасни за гледање и задоволство за одење. Моќ-се појави од врвен квалитет 100% полиестерски предива за да ја задржат својата убавина во речиси сите надворешни услови. Лесно за чистење-само исплакнете со градинарското црево. Џез до која било локација, во затворени простории или надвор,со цветна моќ на овој блескав тепих За сонце И сенка! Неговите имагинативни цветови се практично психоделични во повеќе бои на полноќно сино. Моќ-се појави на 100% полиестер за траен добар изглед и лесна нега. Се спротивставува на областите со густ сообраќај внатре или надвор. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Лесно чистење и одржување - само исплакнете со црево и исушете го на воздух. Килим рампа препорачува. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката