Супаказ Супер Леплива Куш Класична Лента За Рачка За Велосипеди

Супаказ Супер Леплива Куш Класична Лента За Рачка За Велосипеди

DEN 3520.00

Достапност

Супер Леплив Куш е лента со високи перформанси по избор за Светски Шампиони и Златни Медалисти. Спојувајќи ги перформансите и стилот, Супаказ ја испорачува првата лента за која вреди да се сонува. Смело тврдиме дека Супер Лепливиот Куш е најдобрата лента досега. Материјал : Стп Должина : 2160мм Ширина : 30мм Дебелина : 3мм Супер Леплива СТП (горниот слој) : супериорно чувство на рака со долготрајни перформанси. Екстремно леплив напреден полиуретан кој останува леплив во влажни услови. Високо отпорен НА УВ зраци, клима и пот. Врежана со светата геометриска шема На Супаказ што го максимизира стисокот и лепливоста Куш Пена (среден слој) : Ексклузивно соединение што го максимизира чувството На Куш од најтенката количина пена. Квалитети кои апсорбираат удари кои драстично го подобруваат управувањето со велосипедот во аглите, спустот и во груби услови. Втиснување : лентата е завршена со втиснување на саканата шема На Супаказ. Втиснувањето создава уникатен изглед На Супаказ и ја зголемува целокупната лепливост на лентата. Star Plugz : 100% Приклучоци За Алуминиумски Шипки Патентирани Ексклузивни Елоксирани Или Обложени со Прав Ласерска гравирана лента За Завршна Обработка : Висока Гумена Лента Supacaz Шема За Печатење На Мраз Најлесно / Најдобро Чувство За Рака Долготрајна Лента За Стп Ласерска Гравирана Алуминиумска Лента Приклучоци Висока Крајна Гумена Завршна Лента.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката