Ворнер Текстури Текстура Снег Стриа Непастирана Ткаенина Поддржана Винил Позадина, 27-во од 27-стапки, 60. квадратни. фт

Ворнер Текстури Текстура Снег Стриа Непастирана Ткаенина Поддржана Винил Позадина, 27-во од 27-стапки, 60. квадратни. фт

DEN 431.84

Достапност

Како древна Римска пропаст, оваа позадина на мудрец зелена штуко има изглед на антиката. Ладната зелена нијанса ќе работи подеднакво добро во модерна мансарда или плажа кондоминиум. Непастиран винил материјал поддржан од ткаенина; Без повторување, случаен натпревар; Чистење и соблекување; 27-во со 27-стапки долга ролна; Покрива околу 60,8 квадратни метри.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

БУСМАН ЦБЦ20ХБ
  • Новак

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Овој 1032 студмонтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Во