Каролини Богатства CK2459RUG Среќен Божиќ Labrador Ретривер Жолта Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства CK2459RUG Среќен Божиќ Labrador Ретривер Жолта Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 367.84

Достапност

Каролини Богатства CK2459 RUG Среќен Божиќ Labrador Ретривер Жолта Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мемориска Пена мат кој се одликува раса специфични Лабрадор Ретривер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Подлога. Оваа Машина Перат Меморија Пена мат е од каролини богатства колекција Среќен Божиќ. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката