Викерман Вештачка Елка 3' 14 Фуксија Молив Дрво Дура-осветлена Виолетова Светла

Викерман Вештачка Елка 3' 14 Фуксија Молив Дрво Дура-осветлена Виолетова Светла

DEN 7268.96

Достапност

Викерман 3 'х 14" фуксија молив вештачки елка. Направете Ги Вашите Празници весели со ова светло и шарено дрво со 109 пвц врвови и 50 Виолетови Мини Светла осветлени од Дура. Оваа вештачка елка доаѓа со пластичен штанд. Викерман Вештачка Елка 3 'х 14" Фуксија Молив Дрво Дура-осветлена 50 Виолетови Светла.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката