Шик Насловна Мора 5-Парче Шарени Двобоен Шарени Кревет Во Торба Јорган Капак Во Собата, Близнак, Морнарица

Шик Насловна Мора 5-Парче Шарени Двобоен Шарени Кревет Во Торба Јорган Капак Во Собата, Близнак, Морнарица

DEN 575.84

Достапност

Искусете го опуштениот дизајн на луксузна летна кабина во удобноста на вашата спална соба. Навлаката За Јорган Мора Од Шик Дом има дизајн со пруги со земјен тон што ќе ве транспортира од моментот кога ќе стапнете во собата. Дизајнирајте координирани чаршафи, навлака за перници и измама за перници го комплетираат овој единствен комплет. Се вклопува од вашето омилено летно ќебе до вашиот тежок зимски јорган и се одликува со дискретно затворање на патент. Вклучува 1 јорган, 1 измама, 1 рамен чаршав, 1 вграден чаршав, 1 навлака за перница. Достапни бои се беж, зелена, јаглен, морнарица. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух. ГО ШТИТИ ВАШЕТО НАДОЛУ И НАДОЛУ-АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ НА УТЕШИТЕЛОТ-Овој Шик капак За домашен јорган е совршен за заштита на вашиот омилен утешител или јорган. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден капак за јорган напред поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ШАРЕНИ ДИЗАЈН - поставени назад, земјата тон шарени шема дизајн-Дизајн координирана перница шам е вклучен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката