36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни Концепти

36 Тркалезна Трпезариска Маса Со Продолжување На Цврсто Дрво Со Столици Со Вкрстена Висина На Шалтер Во Бела Хедер Греј По Меѓународни

DEN 8975.84

Достапност

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продолжување поставена Од Меѓународни Концепти. Оваа разноврсна маса е изработена од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие традиционални маси. Оваа маса лесно се распаѓа на метални лизгалки што ви овозможуваат да вметнете лист, додавајќи го вашиот простор за јадење и сместувајќи дополнителни гости. Без разлика дали уживате во шолја кафе, дневен ручек или неделна вечера, ќе ја имате оваа продолжена маса поставена да ја цените за годините што доаѓаат. Димензии : 36 "W x 36" d x 35.3 "H. Вметнете го листот 12" на челични лизгалки и проширете ја табелата на 36" x 48". Димензии на столицата : 17.72" W x 20.37 "D x 39.96" H. Димензии На Седиштето : 24.02" H x 17.72" W x 14.96 " D. Вклучува маса за висина на бројачот и две столици. Изработени од цврсто дрво со врвот на месарскиот блок. Двојна тон бела и хедер сива завршница. База на пиедестал со четири стапки за максимална поддршка. Вклучува 6" продолжување на основата на пиедесталот за да се направи табела со висина на бројачот. Столици функција кутија седиште изградба. Подготвени да се соберат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката