Човекот Dooromatadorz 5 Розова Сјај 4pk

Човекот Dooromatadorz 5 Розова Сјај 4pk

DEN 1.00

Достапност

Истакнувајќи го својот целосно фигуриран профил на кадрава опашка, Dooromatadorz е исклучителна понуда за fluke, flounder и други агресивни видови. Идеален за употреба со жига од кофа, капалка - и други долни апаратури, пловниот состав на Dooromatadorz elaztech® лебди од дното во мирување или кога полека се влече, претставувајќи многу видлива цел за удар. Издржливата конструкција На Елазтех, исто така, издржува повторени удари, дури и од заби морски риби. Активната опашка од груб составена од супер-мек елазтех материјал повлажнува и вибрира при сите брзини на враќање. Високо видливи, светли шеми на бои се прилагодени за флук и други популарни видови, додека 100-процентниот природен Мирис На Procure® Punder Punder Супер гел ја зголемува привлечноста на мамката. Профил на кадрава опашка со полно тело достапен во големини од 5" и 6".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката