Нерѓосувачки Челик Невидливи Рачки На Вратите Огноотпорна Врата Тркалезна Рачка На Кабинетот

Нерѓосувачки Челик Невидливи Рачки На Вратите Огноотпорна Врата Тркалезна Рачка На Кабинетот

DEN 287.68

Достапност

Карактеристики : * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Ротација Од 360 Степени, Погоден за Огноотпорна Врата,Гардероба, Фиоки, Ормари, Шкаф итн.*Лесно инсталирање, Не-избледување, Ergономски Дизајн.Спецификации : Дијаметар : 75мм (2,9 инчи)Теренот : Простор со Двојна дупка : 39мм (1,5 инчи)Стилови : Модерен / Европски / Класичен Материјал : 304 Содржина На Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 1 х Рачна Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката