Аокси Божиќни Украси Божиќни Украси Рачно Изработен Божиќен Лак Подарок За Новогодишна Елка Подарок За Декорација На Бо На Дозвола

Аокси Божиќни Украси Божиќни Украси Рачно Изработен Божиќен Лак Подарок За Новогодишна Елка Подарок За Декорација На Бо На Дозвола

DEN 191.68

Достапност

Божиќни Украси Рачно Изработена Божиќна Лак Божиќна Елка Подарок Кутија Декорација. Функција : . Совршен за закачување на новогодишна елка, камин, ect.It исто така, може да го декорира божиќниот подарок.Костум за забава, фестивал, свадба, декорација на домот или градината.Можете да ги поставите на вашиот пат и целосно да го прилагодите вашиот стил!Висококвалитетни материјали, сигурни, стилски и слаткиматеријал : Облека : Околу 17х18см/21х24см/25х27см/30х35см/35х40см. Содржина На Пакетот : . 1 Парчиња Божиќни Лакови. Забелешка : . Ве молиме дозволете малку грешка на големината поради рачно мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. . Донесете силна Божиќна празнична атмосфера за вашето семејство, совршена за божиќна декорација. Тие се совршен подарок за Денот на Благодарноста и божиќ празник декорација. Дури и ако тоа не е подарок, овој производ е многу добар домашен декор. Можете да го ставите во вашата соба, трпезариска маса, дневна соба, студија. Ова е прекрасна глетка, без разлика дали е на училиште или дома. Одговараат за : Божиќ партија, Божиќ. Совршен е За Божиќна декорација, најдобар и за украсување на куќата. божиќни украси; украси во затворен простор; декор на соба; украси на отворено за дома; домашен декор; декор за fall; декор за бања; декор на ѕид; декор за спална соба; украси за денот на благодарноста; декор од тиква; божиќен декор; канцелариски декор; кујнски декор. подароци за тинејџерки; подароци за жени; роденденски подароци за жени; божиќни подароци; подароци за мама; декор за денот на благодарноста; денот на благодарноста; божиќни украси; новогодишна елка; кошмар пред божиќните украси за ноќта на вештерките; божиќни пижами за семејството; божиќни подароци; кошмар пред божиќ; божиќни светла.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката