1987-Chevrolet R Екипажот Кабината 2wd 4spd Кат Смена Канелени Cutpile Тепих Комплет

1987-Chevrolet R Екипажот Кабината 2wd 4spd Кат Смена Канелени Cutpile Тепих Комплет

DEN 4966.88

Достапност

NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ. Ве молиме дозволете 2-7 работни дена за испорака да пристигне во зависност од вашата локација.Ве молиме побарајте примерок од боја ако не сте сигурни за бојата што ви треба пред да ја нарачате. Откако ќе се испрати предметот, ќе се вчита број за следење. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена. Пораките се одговараат што е можно побрзо до нив.Ако имате какви било прашања во врска со нашата политика за враќање, ве молиме испратете ни порака.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%. Материјал : Кутпил.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку . Пораките испратени по 4 : 00 во петок ќе бидат одговорени следниот работен ден. Враќањата поради неусогласеност на бојата подлежат на надоместок за враќање. За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите.По испитувањето на предметот и се открива дека има значителен дефект, ние ќе го замениме предметот без дополнителни трошоци.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА. Ако претпочитате наплата наместо ставка за замена, ние ќе издадеме поврат откако вратената ставка ќе биде примена и прегледана.1987-1988 Шевролет Р20 Кабина На Екипажот 2wd 4spd Промена На Подот 825 Канелени Кутии Овој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за пета / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја која се спротивставува на сонцето што бледнее вклучен е switch grommet**доколку Е Применливо Комплетите За Теписи Не се "една големина одговара На Сите". Поставување На Возилото : Стил На Каросеријата : Кабина На Екипажот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката