Папаба Бамбус Сито, Рачно Изработени Круг Бамбус Ткаење Сито Овошје Чај Лист Кошница За Чување Организатор

Папаба Бамбус Сито, Рачно Изработени Круг Бамбус Ткаење Сито Овошје Чај Лист Кошница За Чување Организатор

DEN 2.00

Достапност

Спецификации : . Бамбус материјал направен, издржлив со фина изработка. Не е лесно да се деформира и отпорен на абење. Погоден за држење овошје, сува храна итн. Тип : Бамбус Сито. Материјал : Бамбус. Карактеристики : Тркалезна Форма, Складирање Сува Храна, Рачно Изработена. Големина : 13см/5.12", 18см/7.09", 22см/8.66", 26см/10.24", 30см/11.81 " ( Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.  . Пакетот Вклучува : ( Други Не Се Вклучени). 1 х бамбус сито бамбус материјал направен, издржлив со фина изработка. Не е лесно да се деформира и отпорен на абење. Погоден за држење овошје, сува храна итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката