Летен Фустан За Кучиња За Миленичиња Лубеница Облека За Миленичиња Елегантно Здолниште За Кученца Без Ракави Без Ракави

Летен Фустан За Кучиња За Миленичиња Лубеница Облека За Миленичиња Елегантно Здолниште За Кученца Без Ракави Без Ракави

DEN 0.33

Достапност

Описr. r.Ова Е и елегантен летен фустан за миленичиња, дизајн печатен со лубеница, многу шармантен. и удобен материјал, дизајн без ракави, совршен за секојдневно носење на вашето домашно милениче, празници и фотографии. Вашето бебе ќе биде шармантно со овој извонреден фустан.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Лубеница Црвена.р. - Материјал : Полиестер.р. - Големина : р. Големина ХС : 25см(должина); 31см(биста); 24см(врат);Р. Големина С : 31см(должина); 36см(биста); 28см(врат);Р. Големина М : 36см(должина); 41см(биста); 32см(врат);р. Големина Л : 41см(должина); 46см(биста); 36см(вратот);Р. - тоа е и елегантен летен фустан за кучиња за миленичиња и удобен за носење на вашето домашно милениче.р. - со печатен дизајн од лубеница, многу шармантен и елегантен.р. - тоа е без ракави, многу лесно за носење на вашето домашно милениче, а вашето домашно милениче ќе се чувствува кул во жешките летни денови.р. - совршено е за вашето домашно милениче секојдневно носење, празници и фотографии.р. - Носејќи го овој фустан, вие миленичиња ќе бидете привлечна точка во толпата . Список за пакување : 1 х Фустан За Кучиња За Миленичиња тоа е и елегантен летен фустан за кучиња за миленичиња и удобен за носење на вашето домашно милениче. Со лубеница печатен дизајн, многу шармантен и елегантен. Тоа е без ракави, многу лесно за носење на вашето домашно милениче, а вашето домашно милениче ќе се чувствува кул во жешките летни денови. Совршено е за вашето домашно милениче секојдневно носење, празници и фотографии. Носејќи го овој фустан, вие миленичиња ќе бидете привлечна точка во толпата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката