Вакуумски Кеси За Запечатување 11х16 ' Ролни За Заштеда На Храна, Запечати Оброк, Вестон. Комерцијално одделение, Бпа Бесплатно, Тешки, Одлично за складирање на вакцин

Вакуумски Кеси За Запечатување 11х16 ' Ролни За Заштеда На Храна, Запечати Оброк, Вестон. Комерцијално одделение, Бпа Бесплатно,

DEN 767.68

Достапност

ТЕШКА И ПРЕВЕНЦИЈА ОД ПУНКЦИЈА - 6 пакувања од 11 инчи на 16 стапки ролни со врежани канали за зголемување на вшмукувањето, СО КОСКЕНИ ГУАМИ за спречување на пирсинг, чувајте свежо без изгореници од замрзнувач или дехидрација зголемете ГО ВРЕМЕТО НА СКЛАДИРАЊЕ за ИСХРАНА и ВКУС - 3-6 пати подолг рок на траење на храната, заклучете ја свежината, вкусот и исхраната во внатрешноста со СИТЕ ВАКУУМСКИ ЗАПЕЧАТУВАЧИ - работете со сите заптивки за топлина за вшмукување, Како Што Е Заштеда На Храна, ЗАПЕЧАТЕТЕ ОБРОК, неско, вестон, кабелаu2019, зиплок итн.БПА БЕСПЛАТНО-Совршен За складирање храна, сушен оброк за замрзнување, сос вид, градинарство, лисја од чај, документи И електроника голема ВРЕДНОСТ СО БЕСПЛАТНИ ШТИТНИЦИ за КОСКИ-подостапна, поголема вредност со 5 штитници за спречување на пункција вклучени вакуумски кеси За Запечатување и отпад од ролна помалку, уживајте повеќе!ПОНИСКИ ЦЕНИ со ПОГОЛЕМА ВРЕДНОСТ Ролни Од Комерцијален Степен и Претходно исечени Кеси со ефтини цени. Кеси и Ролни СЕ ЛЕСНИ И ЛЕСНИ за употреба! Заштедете повеќе храна за да можете повеќе да уживате во животот.Лесен за ПРАВОСМУКАЛКА и ЗАПЕЧАТУВАЊЕ, ДИЗАЈНОТ На Микро Канали СО ТЕШКА Должност го прави ефикасен за правосмукалка и запечатување материјалот отпорен на Воздух и вода спречува истекување и изгорување на замрзнувачот вклучениот Штитник за Коски може да се користи за да се спречи пробивање на храната во вакуумската кеса. Таа е идеална за складирање или сос видео готвење т-коскени телиња, тексас коски, ребра, морска храна со рибина коска или школки и многу повеќе.БЕЗБЕДНО И ЗЕЛЕНО Спречување НА ИЗГОРЕНИЦИ И ДЕХИДРАЦИЈА на ЗАМРЗНУВАЧОТ.Совршен за Складирање, Подготовка За Оброци и Сос видео.Чувајте Ја Свежината и Вкусот во вашата храна продолжете го времето на полица 3-6 пати подолго има 10-годишно искуство за правење професионални кеси за вакуумски запечатувачи! кеси се направени Во Кина според американските стандарди за квалитет. Вакуумски Кеси За Запечатување 11х16 ' ролни 6 пакети за Заштеда На Храна, Запечатете Оброк, Вестон. Комерцијално одделение, Бпа Бесплатно, Тешки, Одлично за складирање на вакцини, Подготовка На Оброци или Сос видео.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката