Бајко Бустер Кабел, 20ft, Засилувачи, Папагал Вилица SL-3008

Бајко Бустер Кабел, 20ft, Засилувачи, Папагал Вилица SL-3008

DEN 1.33

Достапност

Кабел за засилување, Тип На Кабелска Врска Стегнат, Рејтинг На Јачина Дополнителна Тешка Работа, Мерач на Жица за Кабел 4 AWG, Максимална Струја 500 A, Вилица Од Типот На Вилица, Должина На Кабел 20 стапки, Боја На Кабелска Јакна Црна, Син Кабел За Засилување Bayco,20ft,500 Засилувачи,ПАПАГАЛСКА ВИЛИЦА SL-3008.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката