Велч Синглови Да Одат

Велч Синглови Да Одат

DEN 719.84

Достапност

Сега можете да го земете освежувачкиот вкус На Грозјето На Велч Без Шеќер каде и да одите! Со 6 пакети за мешање пијалоци во секоја кутија, можете да уживате во брз и вкусен пијалок во теретана, на училиште, за време на работа или каде и да одите. Велч Синглови Да Одат! Пијте Мешавина, Грозје, 0,45 Мл, 6 Кт.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката