Млкидк Женска Ленена Облека Поставува Еднобојни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Широки Панталони За Нозе Комплети Салони,Светло Сива XL

Млкидк Женска Ленена Облека Поставува Еднобојни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Широки Панталони За Нозе Комплети

DEN 559.84

Достапност

●Уникатен дизајн● : Секојдневно, лабаво вклопување, преголем стил со едноставен дизајн, дизајн на кратки/долги ракави совршен за одржување на кул и мода во пролет/лето.50" ракав : 33см/12.05" половината : 74cm/29.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката