Создаден Смарагд Стерлинг Сребрен Полиран Прстен

Создаден Смарагд Стерлинг Сребрен Полиран Прстен

DEN 2.67

Достапност

Прикажан на врвот на античка сребрена лента од 2,25 мм, завршена со детали за милгрин, е исечена шаховска табла од 4 мм, создадена смарагдна лента поставена во монтажа на квадратно јаже од 6 мм. Носете го сам или прикажан во колекција. Гарантирано совршено ќе се вклопи заедно со сите прстени за Изрази што се Мешаат и се совпаѓаат. Изразите Што се редат Создадоа Смарагден Сребрен Полиран Прстен : антички финиш создаден сет од смарагдпронг изработен во Изрази што можат да се стерлинг, достапен во повеќе големини.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката