Мајчина Душица И Маса Еднократно Чување Пева Кеси, 6-Парче Сет

Мајчина Душица И Маса Еднократно Чување Пева Кеси, 6-Парче Сет

DEN 1.33

Достапност

ЗА Оваа Ставка Вреќи За Складирање Пева За Повеќекратна Употреба И Маса, 6-Парче комплет е дел од Основната Колекција Мајчина Душица И Маса. Кесите за складирање пева за повеќекратна употреба се издржливи и флексибилни и безбедни за замрзнување. Намалете ја пластиката за еднократна употреба со кеси за повеќекратна употреба. Овој сет вклучува две мали (8,5" х 4,5"), две средни (8,5" х 7") и две големи (10" х 8") кеси за нега и Употреба само за Миење Раце. Безбеден замрзнувач. Безбеден Замрзнувач. 6 Парче Во Собата. Издржлива Конструкција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

БУСМАН ЦБЦ20ХБ
  • Новак

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Овој 1032 студмонтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Во