Потрошувачка Електроника Паметни Носат И Други Bluetooth Слушалки Отворено Bluetooth Кул RGB Осветлување, Бас Допирање Безжични Слушалки И Звучник Аудио Слушалки Во Една Цр?

Потрошувачка Електроника Паметни Носат И Други Bluetooth Слушалки Отворено Bluetooth Кул RGB Осветлување, Бас Допирање Безжични

DEN 92.64

Достапност

Отворено Bluetooth Аудио Слушалки Во Еден Кул RGB Осветлување, Бас Допирање Безжични Слушалки И Звучници Спецификации : име На Производ : Bluetooth Слушалки Боја : blackproduct материјал : ABSBluetooth верзија : V5.3 Опсег На Репродукција на звучници : 5-10 часа време на мирување : 120 часа капацитет на батеријата : 2000 mahdual време на полнење на слушалките : 10 временска Пакетна Тежина : 98 G /0,21 LB Големина На Пакетот : 18x10x10cm/7, 08x3, 94x3, 94 Во Описите На Производите : Комбинацијата На Звучници и слушалки Е Креативен Комбиниран Дизајн кој обезбедува bluetooth звучници, Но исто така ви овозможува и ажурирано подобро искуство преку bluetooth слушалки2000ma голем капацитет, безгрижно патување, време на подготвеност до 120 часа, еден опсег на звучници До 5-10 Часа, Може Да Наполни Една СЛУШАЛКА Околу 20 Пати 8мм Тврдо Јадро Серпентина, Дигитално Декодирање Со Висока Фреквенција, висока чувствителност и Висока Резолуција, Силни И Моќни Високи Тонови, Дебели и целосни Баса Одличен Придружник За возење велосипед на отворено, уживање Во Неограничена музика, замислување мала големина и практично носење, што ви овозможува да носите и користите bluetooth 5.3 во секое време за време на возењето велосипед. Стабилниот пренос на сигнал гарантира дека немате грижи за време на возење велосипед50мм голем звучник, нова акустична комбинација, внимателно дизајнирана единица за звучници, овозможувајќи јасна и светла презентација на секоја нота. Опремена со засилувач со високи перформанси и технологија за подобрување на басот, вашата музика е повеќе извонредна блескав ЕФЕКТ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА RGB, овозможувајќи светлината и музиката да танцуваат заедно додека уживате во музиката, создавајќи прекрасно музичко искуство во живо за youstereo sound effect, покривајќи ги сите области, користејќи ја најновата стерео технологија, правејќи ја музиката да изгледа како да е насекаде околу вас, овозможувајќи ви да ги слушнете повеќето детални ноти и најавтентичната контрола на тимбрсмарт, целосно компатибилна со може да се користат телефони, таблети, компјутери и други уреди со bluetooth, уреди за поддршка bluetooth ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x слушалки1x упатство за употреба1x линија за полнење боја : црна. Материјал на производот : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Bluetooth верзија : V5.3. Опсег На Репродукција на звучници : 5-10 часа. време на подготвеност : 120 часа. Капацитет на батеријата : 2000m Ah. Двојно време за полнење слушалки : 10 време. Пакет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката