Казнувач ТПБ # ВФ ; Марвел Стрип

Казнувач ТПБ ВФ ; Марвел Стрип

DEN 479.84

Достапност

Точка : Казнувач (7-та Серија) Тпб #3 Издавач : Марвел Корица Уметник : Тим Бредстрит Писател : Гарт Енис Уметник : Даг Брајтвејт Приказни : Мајка Русија Забележува : Собира Казнувач (7-та Серија) # 13-18; калифорнија. 2005 Оваа точка ОЦЕНКИ VF или подобро. Оваа листа содржи акции фото и информации од comicbase quinisher за Човечки Компјутери (7-та Серија) TPB #3 VF ; Стрип на Марвел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката