Калифорнија Мечка Градови Маица

Калифорнија Мечка Градови Маица

DEN 3.33

Достапност

Маица од Арокан Калифорнија дали сакате да посетувате места како лос Анџелес, Санта Моника, Сан Диего, Сан Франциско, Сан Хозе, Калифорнија, Сад? Покажете ја вашата гордост со една од нашите маици за одмор со сувенири! Совршен за секој што сака да патува локално или во странство! • Не гледајте понатаму совршени кошули Во Калифорнија за мажи. Вистинската маица може да одлучи дали ќе паднеш или не изгледаш најдобро. Користејќи ја моќта на боите, и нашата добро искусна маица• нашите КАЛИФОРНИСКИ маици ги формираат најдобрите подароци за специјални прилики како роденден, годишнина Или Ден На татковците, Божиќ• Нашите кошули се печатат исклучиво во Соединетите држави.• Ароканските маици за жени и мажи се направени за жени и мажи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката