Ханес Женска Удобностмек Краток Ракав В - Вратот Маичка

Ханес Женска Удобностмек Краток Ракав В - Вратот Маичка

DEN 479.84

Достапност

Женската Лесна Нано-Т Маичка Со Кратки Ракави Ханес е направена со лесен мек памук. Претходно е опфатен и има контурна силуета која обезбедува идеално, женско вклопување. Ракавот со двојна игла и долните рабови обезбедуваат издржливост за оваа лесна кошула со врат v. Има етикета за вратот без ознаки за дополнителна удобност. Женската Маица Ханес ќе одржува прекрасно вклопување откако ќе се измие. Материјал : 100% памук (Лесен Челик = 90% памук / 10% полиестер) дрес ткаенина. Погодно цени вредност-пакет. Средна тежина и удобна Удобностмека маичка. Поставете рамна јака.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката