Аквагард Женски Премиум Дрес Маица

Аквагард Женски Премиум Дрес Маица

DEN 2.00

Достапност

Запознајте ја вашата нова омилена маица! Најмеката, најмазна маица што некогаш сте ја почувствувале сега е достапна во женско класично вклопување - што ја прави совршена за лежење низ куќата или истрошеност во градот. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се нежно обликувани за класично женско вклопување. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл., 100% чешлан прстен-откачи Памучна Маичка Маица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката