Фатази Женски Врвови Со Плус Големина Женски Долги Ракави Основна Маица Обичен Врат На Екипажот Тенок Ребро Цврст Врв На Маица

Фатази Женски Врвови Со Плус Големина Женски Долги Ракави Основна Маица Обичен Врат На Екипажот Тенок Ребро Цврст Врв На Маица

DEN 0.67

Достапност

Женска Основна Маица Со Долги Ракави Обичен Врат На Екипажот Тенок Ребро Цврст Врв На Маица. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Долги Ракави Шорцеви Ски База Слој Жените Топ Големина шема : . Големина : М Биста : 70см/27.56" Рамо : 32см/12.60" Ракав : 54см/21.26" Должина : 54см/21.26"Големина : Л Биста : 74см/29.13" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 55см/21.65" Должина : 55см/21.65"Големина : XL Биста : 78см/30.71" рамо : 36см/14.17" ракав : 56см/22.05" должина : 56см/22.05"големина : ххл Биста : 82см/32.28" рамо : 38см/14.96" ракав : 57см/22.44" должина : 57см/22.44" можете да ги носите Овие секојдневни ВРВОВИ и блузи На работа, Канцеларија, училиште во текот на есента, зимата, пролетта и летото. Овие Облечени Блузи Лесно Може Да Се Совпаднат Со Панталони, Хеланки, Шорцеви И Тексас Фармерки. Можете Да Го Носите Овој Врв Со Копчиња Со Фармерки, Хеланки, Шорцеви, Јога Панталони, Панталони, Чизми, Потпетици, Јакни или Палта и Многу Повеќе. Краток Ракав, Врат Од Лажичка, Наборен Напред, Лесен За Покривање На Стомакот И Пределот На Грбот. Дише И Опремени. Различни Различни Дизајни За Печатење Се Достапни За Да Го Покажат Вашиот Уникатен Стил. Важна Нега На Облека : ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ја во МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ИЛИ Препорачано Рачно/машинско Перење со Ладна Вода. ●Одлична Услуга Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Оваа Кошула Со Блуза Со Плус Големина, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш, Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ги Решиме Вашите Проблеми Што Е Можно Побрзо.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката