Јумилов Женски Врвен Ракав Летен О - Врат Тенок Фит Маица Цвет Печатена Пролетна Кошула Секојдневна Памучна Маица Дневна Удобна Опуштена Облека

Јумилов Женски Врвен Ракав Летен О - Врат Тенок Фит Маица Цвет Печатена Пролетна Кошула Секојдневна Памучна Маица Дневна Удобна

DEN 1.00

Достапност

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см/37.80" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 43см/16.93" Должина : 65см/25.59" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 44см/17.32" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98" големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 104cm/40.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 45cm/17.72" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина : xl велика британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 108cm/42.52" рамо : 48см/18.90" РАКАВ : 46см/18.11" должина : 68см/26.77" големина : ххл велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 112см/44.09" РАМО : 50СМ/19.69" Ракав : 47см/18.50" Должина : 69см/27.17" Прилики : овој женски врв е избор за канцеларија, работа, СЕКОЈДНЕВНО СЕКОЈДНЕВНО, ЗАБАВА, УЧИЛИШТЕ, ОДМОР, Дом, состанок, клуб, ноќно излегување, летни активности во затворени простории и на отворено или како подарок за вашата сопруга, Девојка, мајка, ќерка или пријателкаможете да ги спарите овие врвови Со хеланки Здолништа ФАРМЕРКИ, ТЕКСАС ШОРЦЕВИ, ХЕЛАНКИ, патики, сандали или потпетици за да го комплетирате секојдневниот Изглед во пролет лето fall, или зимски сезониубави. Графиките Се Светли Со Колоргендер : Женски Летни и есенски измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ги со машина. Закачете се да се исуши. Ве молиме, дозволете мерење од 1 инч/2 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Применлива сезона : Одлично За секојдневно носење во пролет, лето и fall.Стил : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Користат мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за пролет летни денови секоја година.Костум за секојдневен, одмор, шопинг, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви, здолниште итн(поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Пријатна памучна маичка што дише прави идеален врв за сите активности. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка убава за секоја случајна пригода.Многу соодветно и конзервативно за работа но сепак секси!. Мазна, Мека, Лесна, Удобна. Лесно се спарува со секоја панталона. Повод : лабава печатена маичка кошула убава за дневна облека, опуштете се дома, состанок, излегување, работа, одмор и секојдневно секојдневно носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката