Женски Врвови Женска Мода Летна Еднобојна Тркалезна Врата Краток Ракав Валани Лабава Маица Врвот

Женски Врвови Женска Мода Летна Еднобојна Тркалезна Врата Краток Ракав Валани Лабава Маица Врвот

DEN 243.04

Достапност

UDAXB Женски Блузи Женска Мода Летна Еднобојна Тркалезна Врата Краток Ракав Валани Лабава Маица Врвот. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Бежезиза : Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ✯€Ткаенина} : Полиестерски Летни врвови плетена ткаенина, мала тежина и еластична, и е пријателска за кожата, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење,ќе се чувствувате меко и удобно. ✯●Карактеристики : Плетени врвови, возбудливи кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на закривен раб, лабаво вклопување, моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. ✯+Прилика : шифонските блузи за жени имаат убав изглед додека се одлични за изработка. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. ✯€Перење q : Машинско перење или рачно перење, закачете се да се исуши.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката