солакол Панталони за Мажи Моден Дизајн Мажи Панталони За Мажи Машка Пролетна Антена Мода Ретро Еднобојни Мулти-Џебни Долги Панталони Панталони

солакол Панталони за Мажи Моден Дизајн Мажи Панталони За Мажи Машка Пролетна Антена Мода Ретро Еднобојни Мулти-Џебни Долги Панталони

DEN 391.84

Достапност

Азија Големина : С ЕУ : 76 ВЕЛИКА британија : 31 Половината : 60-96см/23.62" Должина : 90см/35.43" Инсеам : 67см/26.38" Колк : 102см/40.55"Азија Големина : М ЕУ : 78 ВЕЛИКА британија : 32 Половината : 62-98см/24.41" Должина : 92см/36.22" Инсеам : 71см/27.95" КОЛК : 106СМ/42.52"азија големина : л еу : 80 велика британија : 33 половината : 64-102см/31.50" должина : 94см/37.01" инсеам : 72см/28.35" КОЛК : 110см/44.09"азија големина : xl еу : 82 велика британија : 34 половината : 66-106см/33.07" ДОЛЖИНА : 96 CM/37.80" inseam : 72cm/28.35" хип : 114cm/46.06"азија големина : xxl еу : 84 велика британија : 36 половината : 68-110cm/34.65" ДОЛЖИНА : 98cm/38.58" inseam : 75.5 cm/29.72" колк : 118cm/48.03"АЗИЈА ГОЛЕМИНА : XXXL Еу : 86 велика британија : 38 половината : 70-114cm/36.22" должина : 100cm/39.37" inseam : 76cm/29.92" колк : 122cm/50.39"______ _ менс пролет антена мода ретро еднобојна мулти-џеб долги панталони Trousers Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави.3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за спорт,на отворено, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It одлично е да имате пар од овие панталони за спортови на отворено.Информации за производот : Сезона : Лето : Менокација : Секојдневен,Надворешен,Спортски Материјал : Тип На Памучна Мешавина : Цврст Стил : Секојдневен,Спорт,Плажа,Надворешна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Компјутер Мажи Исечени панталони [панталони за мажи мода] изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење. [дизајн мажи панталони] Стилски И моден дизајн ве прават попривлечни Убави. [панталони за мажи] Совршено Се Совпаѓаат Со вашата омилена Маица итн. Одлично за спорт,на отворено, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Одлично е да имате пар од овие панталони за спортови на отворено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката