Нантакет Надвор - Бела Шалтер Столче

Нантакет Надвор - Бела Шалтер Столче

DEN 3.33

Достапност

Столицата За Шалтер Во нантакет по домашни стилови се одликува со класичен дизајн"Х" -заден дел со врежано, обликувано седиште за дополнителна удобност. Изработени од цврсто тврдо дрво во бело обоена завршница со рачно нанесуваат, стари рабови што го откриваат контрастниот основен слој. Предната шина е покриена со метал за дополнителна јачина и е завршена со антички никел, сличен на Хардверот на Островот Нантакет. Завршувањето и мерењата може малку да се разликуваат. Потребно е собрание. Класичен дизајн На грб Изработен од цврсто тврдо дрво во бело обоена завршница со рачно нанесуваат, стари рабови метално покриена предна шина во античка Завршница на никел и боја може да варира. Доставено до Собранието на вашата врата потребен Број На Модел : 5022-87 Димензии 44,75 H x 19,25 W x 21 L Инструкции За Склопување 1 Класичен дизајн"X" -назад. Изработени од цврсто тврдо дрво во бело обоена завршница со рачно нанесуваат, остарени рабови. Метална предна шина во антички никел. Завршувањето и бојата може да варираат. Доставено до вашата врата. Потребно е собрание. Столицата е : 44,75"Х х 19,25" В х 21 " Д.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката