Мапа Маици Маици За Жени Арканзас Природна Држава Тим Студентски Натпревар АР

Мапа Маици Маици За Жени Арканзас Природна Држава Тим Студентски Натпревар АР

DEN 360.00

Достапност

Опис : кога одите на одмор, не престојувате во хотели и јадете во луксузни ресторани. Не ги посетувате типичните туристички стапици. Сакате да стигнете до коренот на она што навистина го прави местото посебно - неговите природни споменици и пејзажи. Арканзас е Природна Држава, на крајот на краиштата! Гледате убавина таму каде што другите не ја гледаат, па зошто да не им помогнете на сите други малку? Носете го вашиот омилен природен пејзаж на Облекаимето!!Не патувате на нови места само за да го поминете времето во затворени простории. Претпочитате да одите на кампување или пешачење - да стапите во контакт со она што го прави местото навистина вредно за посета. Покажете го вашиот уникатен пристап за патување со Оваа Маица За Дами на отворено!SKU : 30 AR04 AR-5000 L-RED - LKey Карактеристики : Мерења : Големина На Градите/Должина Измерена Со Обем На Торзото : ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ мерки 42.5. околу торзото & 27" " од рамо до цвест.". ФИТ И КАРАКТЕРИСТИКИ-Вклучува беспрекорна двојна игла јака. Оваа унисекс графичка маица е целосна редовна големина/спецификација за млади, нема странични шевови и не е заострена. Овој тип на кошула е за стандардно вклопување. Тоа е нашата најпопуларна стандардна 100% памучна маица за деца. Тие ќе се чувствуваат одлично во оваа удобно фитинг кошула! - Машинско перење, не пеглајте. -. ГОРДО ДИЗАЈНИРАНИ И ПЕЧАТЕНИ ВО САД - ние ја користиме најновата технологија и еколошки мастила за супер меко чувство во нашиот објект. Покажете ја вашата гордост и патриотска поддршка за Нашиот Мал Град Американски бизнис со носење на нашата квалитетна облека. Печатењето може да изгледа помало на поголеми димензии & боите на сликата може малку да се разликуваат врз основа на вашиот екран. АРКАНЗАС ДАМИ МАИЦИ : Дали Сте Арки човек или гал? Несомнено е дека сакате да бидете дел од Природната Состојба. Уживајте во нашата облека ВО РОДНИОТ ГРАД НА АРКАНЗАС, совршена за минување или сместување во големата држава на југ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката