Нормално Е Здодевно-Женска Маица Со Плус Големина V-врат, До Големина-Фудбал Оваа Принцеза Носи Патики

Нормално Е Здодевно-Женска Маица Со Плус Големина V-врат, До Големина-Фудбал Оваа Принцеза Носи Патики

DEN 0.33

Достапност

БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се тивко обликувани за да ги надополнат облините на жената со плус големина. Ние носиме големини до 26/28.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката