Маица со прекумерна Големина За Жени Кантри Музички Кошули Рок Концерт Бенд Ретро Мета Лето Симпатична Краток Ракав Графички Врвови

Маица со прекумерна Големина За Жени Кантри Музички Кошули Рок Концерт Бенд Ретро Мета Лето Симпатична Краток Ракав Графички

DEN 271.84

Достапност

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚!Нархбрг Е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, Бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!Детали за производот : Тип На Шема : Графичко Деколте : Должина На Тркалезен Врат : Должина На Долг Ракав : Тип На Ракав Со Ракав Со Три Четвртини : Тип На Вклопување На Рамото Со Капка : Преголем Тип На Плакета : Пуловери Quest Queen Внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Материјал : Полиестер и Памук, Женски Преголеми Маици Ткаенината е мека и има одредено истегнување. Карактеристики : Лабава Тркалезна Јака, Краток Ракав, Графичка Маичка За Печатење Букви, Преголеми Кошули, Маичка за Момче, кошула за боја за вратоврска. Гроздобер Дизајн : Мулти - боја скелет животно печатени графички, писмо графички, преголеми лабава стил, удобен краток ракав и круг вратот за лето холовен Божиќ Денот На Благодарноста Денот На Мајката. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката