Летни Најважни Работи

Летни Најважни Работи

DEN 2.33

Достапност

Женски Нов Моден Принт 3/4 Ракав Цветен Принт Маица Тенок Врв Обичен Врвен Женски Нов Моден Принт 3/4 Ракав Цветен Принт Маица Тенок Врв Обичен Врвкарактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S96cm/37.80"43cm/16.93"42cm/16.54"65cm/25.59"M100cm/39.37"44cm/17.32"44cm/17.32"66cm/25.98"L104cm/40.94"45cm/17.72"46cm/18.11"67cm/26.38"XL108cm/42.52"46cm/18.11"48cm/18.90"68cm/26.77"XXL112cm/44.09"47cm/18.50"50cm/19.69"69cm/27.17"XXXL116cm/45.67"48cm/18.90"52cm/20.47"70cm/27.56" Летни Најважни! Отемрклок Женски Нов Принт 3/4 Ракав Цветен Принт Маица Тенок Врв Обични Врвови Жолта 3 XL.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката