Ануирхеих Женски Симпатичен Дизајн Дуксер Со Дуксер Каузален Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Кенгур џеб

Ануирхеих Женски Симпатичен Дизајн Дуксер Со Дуксер Каузален Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Кенгур џеб

DEN 319.84

Достапност

Табелата со големини не е наша, НЕ КОРИСТЕТЕ ја !!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта. Questares ques : Секојдневен стил,разновидни бои и стилови, поприродни и поубави, разновидни стилови,долги ракави,едноставен стил,истакнување на добра фигура за да постигнете совршен ефект на дизајнот за само-култивирање, да изгледате добро и удобно кога се релаксирате.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката