Дадарија Јакни За Жени Мода Секојдневен Меки Џемпер Топла Надворешна Облека Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Преголем Капут Виолетова XS, Женски

Дадарија Јакни За Жени Мода Секојдневен Меки Џемпер Топла Надворешна Облека Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Преголем Капут

DEN 1.33

Достапност

☛ Еднобојна Јакна За Дожд На Отворено Со Качулка Водоотпорна Ветроупорна Долга Обвивка . ━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥Опис♥━━━━━━━━━━━━━━━━━━. Супериорна водоотпорна школка ткаенина функција. Оваа мека јакна за дожд за жени се претстави добро во ветроупорна и водоотпорна, ве одржува цел ден суви во облачно и дождливо. Прилагодување полите и куката на кабелот за извлекување ја обезбедуваат најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката