Женски Обичен Пуловер Дуксер Фустан Божиќен Печатен Тркалезен Врат Долг Ракав Есенски Зимски Мини Џемпер Фустани Дамска Облека

Женски Обичен Пуловер Дуксер Фустан Божиќен Печатен Тркалезен Врат Долг Ракав Есенски Зимски Мини Џемпер Фустани Дамска Облека

DEN 478.24

Достапност

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, ако ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот. Ви БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР Шопинг Материјал : Овој Фустан За Жени Е Изработен од Висококвалитетна Ткаенина, мека и пријателска за Кожата, Дише и Удобна за Носење. Атрактивен, Но Удобен Летен Фустан За Жешките Летни Денови. Карактеристики : Женски Фустани, Секојдневен Стил, Мек Фино Плетен Материјал Од Вискоза, Лесен И Дише, Костум За Пролет Лето Fall. Овој Фустан Дефинитивно Ќе Ви Овозможи Да Ослободите Поинаков Вид Шарм И Секси. Областа За Спојување На Половината Е Еластична, Што Може Да Ги Собере Промените Во Вашето Тело. Едноставен И Класичен Дизајн, Тоа Е Неопходност За Секоја Гардероба. Прилика : Овој Фустан Лесно Може да се Носи Во Многу Различни Прилики, Во Зависност од Тоа Каков Тип На Обувки и Додатоци се Носат со Него. Совршен за, свадба, Меден Месец, Коктел, Ангажман Пука, Плажа, Крајбрежје, Повик, Матурска, Датира, Концерт, Славна Личност и Специјални Прилики. Белешка За големина : Нашата Облека Е Дизајнирана според Азиската Фигура, Која е Помала од Американската Големина; Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големина И Изберете 1 Големина Поголема. сатенски фустан за жени бургундски фустан за жени смарагдно зелен фустан за женскизелен фустан скромни фустани за жени фустан со маица макси фустан со долги ракави за жени матурски фустани долга наметка со топка мама и јас велигденски фустани фустани од тантела женски фустани со плус големина фустани од гингам женски фустан со капчиња долги фустани за жени формален фустан од мирабел енканто бели фустани за жени секси фустани за жени датум ноќни девојки велигденски фустани девојки фустани на плажа за жени фустан од јагода. фустани полка точка фустан за жени се лизга фустан за жени слугинка фустан дипломирање фустани постер девојка фустан женска облека на работа фустани бела макси фустан за жени плус големина пролет фустани бебе девојка фустани црн миди фустан црн коктел фустан бохо макси фустан за жени гроздобер фустан корсет фустан за жени атлетски фустан завој фустан плеќи за фустани контрола на стомакот 3/4 ракав фустан за жени кратки фустани фустан во смена за жени црн фустан со боди фустан памучни фустани за жени повик лето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката