Денот на вљубените

Денот на вљубените

DEN 351.84

Достапност

Женска Мода Денот На Вљубените Симпатична Печатење Круг Вратот Долг Ракав Врвот За Жени. Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : памук.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Јака : Кружен Врат.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 Компјутер Жени Врвови. - Добредојдовте Во Домот На Бнвани, Облека и Чевли (ом) - - -. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Бнвани Дома, Облека и Чевли. Бнвани Домот, Облеката и Чевлите имаат за цел да зачнат, создадат и понудат облека што се ново-рафинирани архетипови од нивниот вид, фабрикувани во најдобрите материјали и произведени според високи стандарди на експертиза и занает. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот За услуги За дома, Облека и Чевли Бнвани, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-15 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас. Табела со големини(1 инч=2,54 см) : . Ве молиме Дозволете 0,5-326 инчи Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Материјал : Памук. Печатени кратки ракави, неколку кратки ракави. Удобно и дише. Може да одговара со вашите омилени фармерки, шорцеви итн. женски v вратот леопард секојдневен печатење туника долги ракави копче надолу кошула блузи женски чипка надвор рамо блузи повик лабава блуза кошули женски повик страна лак вратоврска вратот краток ракав блуза кошула врвот женски повик краток ракав солидна крстот крстот пред в-вратот маица блузи женски v вратот блузи возбуда 3/4 ракав вратоврска јазол блузи копче надолу кошули женски шорцеви ракав секојдневен ладно рамо туника блузи лабава блуза кошули женски плус големина туника врвови долг ракав повик цветни кошула. Прилика : фитнес, трчање, возење велосипед итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката