Женски Парк Капут Со Качулка Со Цврста Боја Топла Јакна Со Долги Ракави Зимска Волнена Надворешна Облека, Црвена

Женски Парк Капут Со Качулка Со Цврста Боја Топла Јакна Со Долги Ракави Зимска Волнена Надворешна Облека, Црвена

DEN 0.67

Достапност

Ироинид Женски Среден Долг Качулка Парк Капут Со Еднобојна Долга Ракав Топла Јакна Зимска Волнена Надворешна облека 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дневен, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Врвна Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕВРА : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 75см/29.53" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕВРА : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 76см/29.92 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕВРА : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 77см/30.31 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУР : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 63см/24.80" Должина : 78см/30.71 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕВРА : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 79cm/31.10 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕВРА : 44 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 80cm/31.50". Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. плус големина женски палта. руно наредени јакна жени. јакна жени тексас. женски жан јакна. дуксер дуксери за тинејџерки. лесна јакна од жан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката