Мотоцикл Табла Филм Мотоцикл Кластер Нула Филм Одговара ЗА ГЛ ГЛ -

Мотоцикл Табла Филм Мотоцикл Кластер Нула Филм Одговара ЗА ГЛ ГЛ -

DEN 239.84

Достапност

Опис : Фитмент : Погоден за 1800 2018-2020 година го штити кластерскиот екран од гребнатини, удар, топлина и . Скршете Високо : Запечатете ги постојните гребнатини одоздола и прави екранот повторно да свети како нов.Лесно за чистење и бришење на нечистотијата без страв да го изгребате екранот.Направете вашиот мотоцикл инструмент секогаш ќе изгледа како нов.Спецификација : Материјал : TPUColor : Clear Size : Прибл. 460х160мм/18,11х6, 29инчфит за 1800 2018-2020пакетот Вклучува : 1 Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1~3 см поради рачно мерење, благодарам.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме разберете, благодарам. Кластер Заштита Од Гребење Мотоцикл. Кластер Филм Екран Заштитна Заштита Од Гребење. Заштита На Капакот На Филмскиот Екран На Кластерот За Мотоцикли.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката