Базиреј Женски Летни Врвови Цврста Печатена Блуза Женски Кружен Врат Обичен Краток Ракав Плус Големина-Кошули Врвот Купи Добие 3

Базиреј Женски Летни Врвови Цврста Печатена Блуза Женски Кружен Врат Обичен Краток Ракав Плус Големина-Кошули Врвот Купи Добие

DEN 255.84

Достапност

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Редизајз : XXLNeckline : Шема На Вратот На Екипажот : Должина На Цврст Ракав : Врвен Стил На Краток Ракав : Блузестил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, секси,трендисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, одмор, забава, датуми,итн.пакет вклучен : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ МАТЕРИЈАЛ ЗА БЛУЗА : МЕКА, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење Лабава Одговара Стил.Летни Врвови, Живописни Во Боја и Удобно Вклопување. Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење,училиште, празници и патувања. Најдобри Подароци : Летните женски врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката