Инктастичен Ден На Мајките Губење На Умот едно дете Во Исто Време Женска Маица Со В-Врат

Инктастичен Ден На Мајките Губење На Умот едно дете Во Исто Време Женска Маица Со В-Врат

DEN 319.84

Достапност

Мајки Ден Губење На Мојот Ум Едно дете Во Исто Време Женски В-Вратот Маица. Инктастичен Мајки Ден Губење На Мојот Ум Едно дете Во Време Возрасни Жени В-Вратот Маица Женски Црна С. Мајки Ден Губење На Мојот Ум Едно дете Во Време Женски В-Вратот Маица. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. мамо среќен подарок за џмг облека облека маици возрасни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката