Флолео Женски Дуксер Дуксер Клиренс Cl Зима Гроздобер Печатени Пуловер Кошули Со Долги Ракави Блузи Зделки

Флолео Женски Дуксер Дуксер Клиренс Cl Зима Гроздобер Печатени Пуловер Кошули Со Долги Ракави Блузи Зделки

DEN 223.84

Достапност

Женски Планински Печатен Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Врвови Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Паѓачки Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи) ● Удобен материјал : Памук, полиестер и спандекс, густ и удобен материјал, топол во aut и зима. ● Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна Боја/Ревер/Врат Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џеб Од Кенгур/Раменици Од Капка/Раб и Манжетни Од Лента/Лабаво Вклопување/Дами Секојдневен Врв/Дуксер Со Цевки Дами. ● ПОЈАВУВАЊЕ : оваа секојдневна качулка за пуловер е идеален додаток во вашата гардероба. Шик стоечка вратоврска со прилагодлива скриена врвка за влечење го одржува вратот потопол. Дизајнот на патент на висококвалитетниот патент го прави изгледот помодерен. Уште повеќе, совршената боја ќе работи со сите дна и чевли и никогаш нема да излезе од мода. голема вредност. Применливи прилики : погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, aut и зима. ●Совет : ве Молиме погледнете ја табелата СО големини НА ЕФАН пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме слободно контактирајте не.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката